Leave Your Message
*Name Cannot be empty!
* Enter product details such as size, color,materials etc. and other specific requirements to receive an accurate quote. Cannot be empty

T7931-T9734 pusa vaitusi talafeagai ma vaitusi Pigment mo Epson

    Nofoaga na Afua mai ai

    Guangdong, Saina

    Ituaiga

    Pusa vaitusi

    Fa'aaliga

    Fegalegaleai

    Lanu

    BK,C,M,Y

    Igoa Fa'ailoga

    Ocinkjet

    lomitusi fetaui

    EPSON WF5113/WF5623

    Igoa Oloa

    T7931-T9734 pusa vaitusi talafeagai ma vaitusi Pigment ma pu mo Epson

    Ituaiga Kamupani

    Ta'imua gaosiga i Saina

    Tulaga lelei

    100% Fa'amalieina Fa'amalieina

    Ituaiga vaitusi

    Vaitusi Pigment Totonu

    Chip

    Chip 100% Fegalegaleai & Mausali

    Fa'amaonia

    1:1 Sui Fa'aletonu

    taimi totogi

    TT Westerm Union MomeyGram Paypal

    afifiina

    Pusa fa'atauva'a

     

    Fa'aaliga oloa

    T7931 ink cartridge.jpgT7931.jpgT7931 ink cartridge .jpgT7931 pusa vaitusi (1).jpg

    Fa'amatalaga a le Kamupani

    Dongguan Ocbestjet Digital Tekonolosi Co., Ltd. o se ta'ita'i fa'afuainumera lomitusi tu'uina atu fa'auluuluga i Dongguan, China.The kamupani o lo'o i ai se laau o 6000 sikuea mita ma 200 tagata faigaluega. Taimi tilivaina o le matou avanoa sili lea. I le avea ai o se tagata gaosi oloa, o le Ocbestjet o loʻo faʻaputuina le tele o kalama ma vaitusi. DHL ma Fedex o mai i le falegaosimea i aso uma e piki oloa. 3 itula i Shenzhen ma Guangzhou uafu. O le afifiina e lelei atoatoa e faʻamautinoa ai le saogalemu o oloa i le taimi o felauaiga i luga o le ea ma le sami. O lo tatou gaosiga gafatia e mafai ona oʻo atu i le 5000 lita i le vaiaso o ituaiga uma o vaitusi.

    O lo'o i ai i le kamupani fa'ailoga tuto'atasi "OCBESTJET". Pisinisi galuega faatino: vaitusi, ink cartridges, faiga vaitusi faifai pea, chip decryption card etc oloa faasologa. Maketi i le fale ma fafo e tuʻuina atu a latou lava ituaiga, ae faʻaleleia atili le faiga o auaunaga, o se seti o oloa OEM mo tagata faʻatau i tua o le fale gaosimea, o paaga moni i le muaʻi faʻatau, faʻatau, pe a uma le faʻatau atu fiafia e leai se popole. auaunaga.

    kamupani.webp

    certificate.webp

     

    Fa'amatalaga taua

    Pe a fa'aogaina le T7931-T9734 fa'atatau ink cartridge mo Epson, e tele mea e tatau ona manatua. Muamua, e fautuaina e teu le kesi i se nofoaga malulu, matutu ma aloese mai le faʻaalia i le susulu o le la. Lona lua, ia mautinoa e fa'apipi'i lelei le kesi e tusa ai ma le tusi lesona a le lomitusi. Tolu, aloese mai le pa'i i le isu po'o feso'ota'iga eletise i luga o le kesi ona e ono fa'aleagaina ai le pusa.

    O se tasi o tulaga tulaga ese o le T7931-T9734 talafeagai ink cartridge mo Epson o lona itulau maualuga fua. E maua ai le aoga fa'apitoa mo tupe ona e tu'uina atu tusi sili ona lelei i se tau talafeagai. E le gata i lea, o le kesi e faʻaaogaina le vaitusi maualuga e maua ai lanu manino ma saʻo, faʻalelei mo le lolomiina o ata poʻo ata maualuga.

    Pe a faʻatusatusa i isi kasini vaitusi i luga o le maketi, o le T7931-T9734 faʻaogaina ink cartridge mo Epson e tu i fafo mo lona faʻamaoni ma le tumau. Ua mae'a fa'ata'ita'iina ma ua fa'amautinoa e galulue fa'atasi ma masini lomitusi Epson.

    I le aotelega, o le T7931-T9734 e fetaui lelei ma ink cartridge mo Epson o se filifiliga sili lea mo i latou e fa'atauaina le maualuga ma le gafatia. O lona fa'atinoga mata'ina ma le maualuga o lona tau ua avea ai ma tagata fa'atauva i le maketi.

     

    tulaga lelei (2).jpg

    fa'amatalaga2